הפיצ’רים שלנו

תשאירו פרטים ונחזור אליכם

  תמלול אוטומטי

  ניתן לתמלל באופן אוטומטי את הוידאו בעזרת speech to text בעזרת המערכת שלנו, ובכך להתאים את הוידאו שלכם לחרשים בהתאם לחוק הנגישות וכמובן להעלות את הניקוד של הוידאו במנועי החיפוש.

  חסימת קבוצת רכישה

  המוצר היחודי שלנו יודע לזהות “קבוצת רכישה” – קבוצה של סטודנטים שרוכשים מנוי אחד ומשתפים את המנוי בינהם. ניתן להגביל מספר מכשירים לכל מנוי, ניתן לקבל אירועי חריגע ואף להגדיר האם בחריגה מבוצעת חסימה אוטומטית או התראה למשתמש שחרג, ובכך לעודד את הקבוצה להתפרק ולרכוש בנפרד.

  הגנה

  האלגוריתם היחודי שלנו למניעת הורדת תוכן וידאו דואג לכך שהתוכן שלך יהיה מוגן מפני גניבה והורדה לא חוקית. האלגוריתם מונע באופן אקטיבי הורדות של הוידאו והעברתם בדיסק און קיי\מייל בין חברים.

   שיתוף

  הכלים המתקדמים שלנו יגרמו למשתמשים שלכם לרצות לשתף את התוכן שלכם בפייסבוק ובכך לייצר לכם יותר ויראליות, תנועה וחשיפה ללקוחות חדשים.

  שאלות ותשובות

  פיצ’ר יחודי המאפשר לסטודנטים לשאול שאלות שיופיעו על דף הפייסבוק שלכם וכך גם את התשובות, כמובן שזה כולל את הקישור לאתר שלכם והמידע על הסרטון כך שאתם משפרים את קשרי הלקוחות שלכם מחד ויוצרים ויראליות לתכנים מאידך.

  adaptive bitrate

  המערכת שלנו מזהה את כוח העיבוד, רוחב הפס ורזולוזציה ובכך מתאימה את איכות הוידאו הנכון עבור כל מכשיר בשביל צפיה במהירות אופטימלית ובאיכות אופטימלית. בכך חוויית המשתמש הטובה ביותר ללקוחות שלכם.

  תמיכה

  ניתן להתקשר ולקבל תמיכה טלפונית ואף לבקש פיצ’רים יחודיים שיתרמו לכלל לקוחותינו. צוות אדיב ומקצועי יעזור לכם בכל בעיה.

  אבטחת דומיין

  כחלק ממערך ההגנה שלנו ניתן להגדיר דומיינים שבהם ניתן יהיה לצפות בוידאו, כמובן שניתן להפקיד קודים גם לפרוטוקולי אבטחה SSL גם עבור הוידאו וגם עבור קוד האמבד.

  בוחן פתע

  פיצ’ר יחודי המאפשר לכם להגדיר מבחני פתע תוך כדי הסרטון ובכך לקבל משוב מהסטודנטים עד כמה הבינו את החומר. הסטודנט יכול לקבל ציון או רק לעבור שלב להמשך הסרטון. במידה והסטודנט מקבל ציון הוא יכול לשתף אותו ברשתות החברתיות.

  CDN

  ה CDN שלנו מבוזר, מה שנותן למשתמשים שלכם את המהירות האופטימלית וביצועים חסרי פשרות בצפייה בתוכן וידאו. המשתמש יקבל את הוידאו מהשרת הקרוב והזמין ביותר.

  API

  המערכת שלנו כולה כתובה בטכנולוגיה מתקדמת, מה שאומר שכל מה שניתן לעשות בממשק הניהול שלנו ניתן לבצע גם מרחוק בקוד, כמובן שיש לנו API מקיף שניתן לעבוד איתו ב JSON ויש לנו אף ספריות לעבודה נוחה ב PHP .

  אנליטיקות

  אנליטיקות המתקדמות ביותר בשוק המציגות צפיה בוידאו, חזרה על קטעים, קפיצה מעל חלקים, מהירות צפיה של הסטודנטים, צפיה בסשן בודד של כל סטודנט וסטודנט למישוב ריאלי של המרצה.

  ראשי פרקים

  יצירת ראשי פרקים ומידע משלים בוידאו, המשפר את ה SEO ומאפשר קפיצות לחלקים שיותר רלוונטיים לסטודנט. רלוונטי בעיקר להרצאות ארוכות ובכך מייצר חלוקה לוגית של ההרצאה.