בוידאו הבא אסקור את הפיצ’ר החדש שלנו שנקרא Q&A – שאלות ותשובות, הפיצ’ר מאפשר ללקוחות שלהם (הגולשים) לשאול שאלות תוך כדי הוידאו, השאלות נשלחות ישירות לדף הפייסבוק שלכם מה שמוסיף לדף ויראליות. והתשובות משורשרות בקומנט על הפוסט של הגולש. כך שהגולש מקבל נוטיפיקציה כשיש תשובה. בנוסף לזה השאלה והתשובה תופיע על הוידאו למשתמש הבא שיראה את הוידאו.

הרבעון הקרוב יהיה עם דגש מיוחד לאינטראקטיביות. וזה הפיצ’ר הראשון שלנו בנושא.

למה כדאי להשתמש בפיצ’ר.

  1. החשוב ביותר, הפיצ’ר מייצר לכם תנועה בדף הפייסבוק שלכם, מה שמעלה את הויראליות של פוסטים שלכם בדף הפייסבוק – עניין שיווקי לחלוטין.
  2. מקרב את הלקוחות שלכם לשאול שאלות ולהרגיש שמקבלים שירות ולא רק תוכן.
  3. נותן מענה לשאלות שכבר נשאלו על ידי הצגת השאלה והתשובה.

 

נתחיל בהגדרות.

על מנת להפעיל את הפיצ’ר יש להכנס למערכת הניהול, הגדררת -> כללי -> תחת הכותרת Q&A יש להתחבר לפייסבוק ולאפשר את כל הדרישות. לאחר התחברות לפייס מגיעה הרשימה של הדפים שלכם, יש לבחור אחד מהם ולשמור.

לאחר ביצוע הפעולות הבאות תוכלו לראות בנגן שלכם את האפשרות לשאול שאלות. כל שאלה שלקוחות ישאלו תופיע כפוסט בדף שבחרתם. אין להגיב לפוסט הזה מתוך הדף, אלא יש להכנס למערכת ולהגיב לפוסט הזה עם תשובה כפי שאתם מוצאים לנכון. ניתן לבצע את זה דרך התפרטיט העליון Q&A, בחירת השאלה שאנו רוצים להגיב לה, כתיבת התשובה, כמובן התחברות לפייס עם הרשאות העמוד, ושליחה. מאותו הרגע השאלה והתשובה יופיעו על ציר הזמן של הוידאו.

המשתמש כמובן יקבל נוטיפיקיישן שהגבתם לו, וכמובן שיש קישור בפוסט המקורי לאתר שלכם.